4.5 C

2. HNL: Nakon katastrofalnog ulaska u susret, poraz Međimurja u Sesvetama

Međimurje je doživjelo poraz u Sesvetama nakon katastrofalnog ulaska u igru i vodstva domaćina 3:0 nakon prvih pola sata igre u drugom susretu nastavka 2. HNL.
Nakon greške Zanjka domaćin je dobio slobodni udarac na dvadesetak metara od gola Koprića. Za 1:0 u 13. minuti precizan je bio Geljić koji prebacuje živi zid.
Nakon jedne gužve u kaznenom prostoru Međimurja najbolje se snašao Kožić koji u 27. minuti povisuje na 2:0. U 33. minuti već je visokih 3:0 a gol je postigao Sunagić s vrha šesnaesterca.
U drugom dijelu Međimurje se trgnulo i nakon tri uzastopna kornera u 48. minuti Džijan smanjuje na 3:1. Tako je ostalo do kraja, a još jednu prigodu nije iskoristio Ceraj u 87. minuti.
U sljedećem kolu, idući petak Međimurje je domaćin Solinu u vrlo važnoj utakmici izbjegavanja silazne putanje prema začelju tablice, umjesto najavljenog približavanja gornjem domu.