1. HRL žene: Treći uzastopni poraz Zrinskica, Bjelovar bolji rezultatom 31:30

zrk-zrinski1
ŽRK Zrinski

Čakovečke rukometašice izgubile su i treću utakmicu za redom u Prvoj HRL. Za jedan gol bile su od njih bolje iz Bjelovara inače trećeplasirana ekipa prvenstva. Sam početak nije davao takve naznake jer je Zrinski u 10. minuti vodio 8:2. Do poluvremena gošće polako smanuju i na odmor rukometašice Alana Belka odlaze s tri gola prednosti (16:13).

U drugom dijelu Zrinski drži vodstvo do 44. minute i tada nakon 23:20 gošće postižu pet golova za redom i preokreću na 23:25. Zrinski poravnava u 51. minuti na 25:25 i to je bilo sve, jer do kraja Bjelovar im stalno bježi i na kraju pobjeđuje golom prednosti 30:31.

U redovima Čakovčanki Gavrić i Car postigle su po osam golova, Vukojević 7, Blagus 4, Pajić 2 i Resman 1 gol. Na golu je Kozjak upisala samo 3 obrane od 27 šuteva Bjelovara. Nakon 15 kola Zrinski je 7. s 12 bodova, a u slijedećem kolu u susjedskom derbiju gostuje kod varaždinske Koke.