1. HRL žene: S najdaljeg gostovanja Zrinskice se vraćaju s vrijednom pobjedom

U 13. kolu rukometašice Zrinskog zaputile su se na najdalje gostovanje, u Metković kod Dalmatinke odakle se vraćaju s vrijednom pobjedom 24:26 (12:12).

U prvom dijelu ravnopravna utakmica, igralo se gol za gol i na odmor se odlazi u egalu 12:12. U redovima Zrinskog posebno je bila efikasna Vukojević koja je upisala 6 pogodaka.

U nastavku i dalje neizvjesno sve do 8. minuta pred kraj kada golovima Balić i Gudelj Zrinski dolazi do prednosti od dva gola. Tu razliku Zrinskice su uspjele sačuvati do kraja i s dva vrijedna boda vraćaju se u Čakovec.

Ovom pobjedom došle su do 9 bodova i na tablici su iznad današnjeg protivnika na 11. mjestu.

Najefikasnije u redovima Zrinskog bile su Lea Vukojević s 9 i Gabrijela Gudelj s 8 pogodaka. Na golu se istakla Marta Kozjak s 11 obrana. (d)