1. HRL Sjever: Čakovec i dalje stopostotan, Prelog namučio Siščane

I nakon tri kola MRK Čakovec je stopostotan i s tri pobjede dijeli prvo mjesto.

Nova žrtva je bilo Dugo Selo, a utakmica je riješena već u prvom poluvremenu kada čakovčani na odmor odlaze s +7 (18:11). Početkom nastavka gosti se s 5 uzastopnih pogodaka vraćaju u igru (18:16). Neizvjesnost drže do 48. minute (24:22), a nakon toga pa do kraja prednost domaćina se samo povećava da bi susret završio uvjerljivom pobjedom Čakovca 32:26. Najefikasniji u redovima čakovčana su bili Marko Antunović i Tibor Tkalčec sa po 7 pogodaka.

Drugi naš predstavnik u ligi, ekipa Preloga dobro je parirala na gostovanju u Sisku. Sve do 46. minute držali su rezultat u neizvjesnosti (24:22), da bi nakon toga domaćin povećavao vodstvo i na kraju pobijedio s 33:27. U ekipi Preloga najefikasniji su bili Luka Čapalija i Dario Šestan s po 6 pogodaka.