1. HNL mladi: Pioniri i kadeti Međimurja bolji od Cibalije

S današnje dvije pobjede mladi igrači Međimurja odmaknuli su se s pretposljednjeg mjesta i s ukupno 17 osvojenih bodova nakon 10. kola nalaze se na 11 mjestu od 14 klubova 1. HNL za mlade. Iz lige ispada jedan klub, a trenutno je posljednji Zagreb s 5 bodova.

Pioniri Marija Šarića preokretom u sudačkoj nadoknadi došli su do vrijedna tri boda. Gosti su na odmor otišli s golom prednosti da bi Čalopek poravnao u posljednjoj minuti. U 3. minuti sudačke nadoknade gol vrijedan tri boda postiže Kuzma.

Kadeti su dobro otvorili utakmicu protiv Cibalije i u 14. minuti imaju dva gola prednosti. U 3. minuti su gosti iz Vinkovaca pogodili vlastitu mrežu, a na 2:0 povećava Petar Ratajec. Vinkovčani se vraćaju u igru i do 55. minute uspijevaju poravnati. Pobjednički gol za igrače trenera Damira Lepena Juraka postiže Ratajec i rezultatom 3:2 kadeti upisuju drugu pobjedu.

U slijedećem kolu mladi igrači Međimurja gostuju kod posljednjeg Zagreba. (d)