Za nogometnu reprezentaciju U-18 igraju tri Međimurca, Niko, Sven i Lukas

Ovaj tjedan u organizaciji HNS-a na međimurskim terenima  igraju mlade U-18 reprezentacije Turske, Crne Gore, Norveške i Hrvatske.

U prvom kolu Hrvatska je u Kotoribi bila domaćin Norveškoj, a gosti su bili uvjerljivo bolji i pobijedili Hrvatsku s čak 4:0. Za nas Međimurce ovo je bila posebna utakmica, budući da su u Kotoribi nastupali domaći dečki  Lukas MikolajNiko Farkaš i Sven Lesjak.

Lukas Mikolaj i Sven Lesjak članovi su varaždinskog prvoligaša, i dobili su svaki po 30 minuta igre dok je Niko Farkaš isto član prvoligaša s Drave, ali Osijeka, u svom prvom nastupu dobio 35 minuta.

Slijedeću utakmicu naši dečki za Hrvatsku igraju sutra u Nedelišću gdje će im se od 15:30 suprotstaviti izabrana vrsta Crne Gore.