Veterani AK-a Međimurje rasturili na Prvenstvu Hrvatske: Fotak, Sever i Šarić osvojili po dva zlata!

Žetva medalja atletskih veterana AK Međimurje na 26. Veteranskom prvenstvu Hrvatske održanog 3.9.2022. na stadionu Mladosti u Zagrebu.

Od žena, u skoku u dalj te utrci na 800 metara, Štefica Jeđut je zlatna u kategoriji Ž35, dok je na utrci na 5000 metara zlato osvojila Dijana Novak u kategoriji Ž50.
Od muškaraca, Branko Todorović osvojio apsolutno 2. mjesto u bacanju kugle i 1. mjesto u kategoriji M60.

Damir Šarić osvojio zlato u kategoriji M50 na utrkama na 100 i 200m, Damir Fotak u kategoriji M45 zlatna medalja u skoku u dalj te na utrkama na 100 i 200 metara.

Davorin Franjić osvojio je srebro na 100 metara u kategoriji M50 i zlato u skoku u dalj.

Franjo Dujić apsolutno bio treći na utrci na 400 metara i zlatni u kategoriji M50, dok je na dionici 800 metara apsolutno drugi bio Zvonko Horvatić sa zlatnom medaljom u kategoriji M60.

Siniša Ludaš na utrci na 1500 metara zauzeo apsolutno drugo mjesto, a ujedno i zlato u kategoriji M50, dok je na utrkama na1500 i 5000 metara, apsolutno prvi bio Mario Sever i dobio zlatne medalje u kategoriji M45.

A Boris Radiković osvojio je zlato u kategoriji M55 na 200 metara.

Motivacije za daljnji rad ne nedostaje, a ove medalje su plod treninga bez obzira na godine.