U četvrtak u Prelogu finale mlađih pionira, rekordan broj ekipa u odbojci na pijesku

Foto: Grad Prelog

Nakon dva dana stanke, nastavljene su Ljetne noći Grada Preloga i popularni „turnir“. Igrane su utakmice u skupini mlađih pionira, nastavljen turnir Med Vulicama.

Okupile su se i udruge s područja Grada Preloga, na terenu odbojke s pijeskom. Igrali su tako Biciklistički klub Prelog, Udruga športske rekreacije Loptica, Nautički klub Labud i Nogometni klub Mladost Komet iz Preloga.

U četvrtak se igraju finalne utakmice u kategoriji mlađih pionira, nastavak turnira Med Vulicama, a kreće i nikad brojniji turnir u odbojci na pijesku, gdje se okupilo čak devetnaest ekipa.

Na pozornici Ljetnih noći Grada Preloga, svirat će u četvrtak Tamburaški sastav Kumovi, a čekaju nas i nastupi Klape Šufit (15. srpnja), grupe Ogenj (16. srpnja) i Jurice Pađena i Aerodroma (17. srpnja). Svakodnevno sve posjetitelje očekuje bogata ponuda jela i pića te naravno, puno dobre glazbe.

Dođite i uživajte u vrućim ljetnim noćima, uz mali nogomet i odbojku na pijesku u Prelogu, u Parku Mladosti, do 17. srpnja.

MALI NOGOMET  

SRIJEDA, 13.7.2022. 

OPG HABUŠ – ŠAMPIONI 5:0

NŠ TRNAVA – MLADOST 2:0

MIGRENA – OPG HABUŠ 1:0

ŠAMPIONI – NŠ TRNAVA 0:0 (5:4)

NŠ TRNAVA – MIGRENA 0:4

MLADOST – ŠAMPIONI 1:4

MIGRENA – MLADOST 11:0

OPG HABUŠ – NŠ TRNAVA 8:0

MLADOST – OPG HABUŠ 0:6

ŠAMPIONI – MIGRENA 0:2

KAKINJA – HODOŠAN 2:2 (3:2)

STJEPANA RADIĆA – OTOK 2:8

ČETVRTAK, 14.7.2022. 

19.30.   ML. PIONIRI: ½ FINALE: OPG HABUŠ – ŠAMPIONI

20.00.   ML. PIONIRI: ½ FINALE: MIGRENA – NŠ TRNAVA

20.30.   OTOK – OPOROVEC

21.00.   DRAŠKOVEC – HODOŠAN

21.30.   ML. PIONIRI ZA 3. MJESTO:

22.00.   ML. PIONIRI FINALE:

22.30.   HODOŠAN – ČEHOVEC

23.00.   VOČONOVEC GORNJI KRAJ – CIRKOVLJAN

ODBOJKA NA PIJESKU  

ČETVRTAK, 14.7.2022. 

18.30.   KUMOVI – CUGCVANG

18.50.   CB STOP – PeSaŽe

19.10.   RAVNO S KAUČA – KUMOVI

19.30.   CUGCVANG – DEDINA HIŽICA

19.50.   MEKALAND 2 – CB STOP

20.10.   CUGCVANG – RAVNO S KAUČA

20.30.   CB EDEN – DVA I POL MUŠKARCA

20.50.   KUMOVI – DEDINA HIŽICA

21.10.   DVA I POL MUŠKARCA – KORIJEN IZ TRI

21.30.   REIFF j.d.o.o. – CUGCVANG

21.50.   CB EDEN – MEKALAND 1

22.10.   DEDINA HIŽICA – REIFF j.d.o.o.           

 

Ostavi komentar