13.3 C

U 3. kolu 1. HRL Sjever polovičan uspjeh naših predstavnika

Pred svojim vjernim navijačima Čakovec je upisao tijesnu pobjedu protiv Ivanića 36:32 (17:17). U neizvjesnoj utakmici u kojoj se vodstvo izmjenjivalo, Čakovčani su susret riješili u zadnjih deset minuta. Kod MRK Čakovca najefikasniji su bili Sklepić s 10, Škrobar s 6 i E. Horvat s 5 golova.

Prelog je nakon dvije uzastopne domaće pobjede gostovao u Osijeku gdje je uvjerljivo poražen. Već u prvom dijelu Osijek je vodio s 6 razlike (18 :12). U nastavku ista slika, oslabljeni Prelog nije mogao parirati, razlika se povećava za konačnu pobjedu domaćina 35:24. Kod Preloga su najefikasniji bili D. Bogović s 8 i Toplek s 7 pogodaka.

U slijedećem, 4.kolu oba naša kluba su domaćini, Prelog dočekuje Maksimir Pastelu, a Čakovec ekipu Osijeka.