2.8 C
Čakovec
Nedjelja, 21 travnja, 2024

Sutra počinje 6. klupsko dvoransko prvenstvo Međimurja

Poznat je i raspored odigravanja dVoranskog prvenstva Međimurja na mantinele. Donosimo ga u nastavku.

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA

Sportska dvorana  Aton u Nedelišću

29.12.2022. (četvrtak)

16,30            DINAMO (Domašinec) – POBJEDA                         seniori

17,05            MEĐIMUREC – RADNIČKI                                       seniori

17,40            BSK – ZASADBREG 77                                           seniori

18,15            NEDELIŠĆE – PARAG                                             seniori

18,50            DRAŠKOVEC – BUDUĆNOST (Miklavec)                seniori

19,25            RUDAR – MLADOST (Ivanovec)                                        seniori

20,00            SLOGA (Štrigova) – SOKOL                                   seniori

20,35            JEDINSTVO (G. Mihaljevec)– MLADOST(Ivanovec)       seniori

30.12.2022. (petak)

16,30            PODTUREN – BRATSTVO (Preseka)                       seniori

17,05            MLADOST KOMET (Prelog) – PUŠĆINE                 seniori

17,40            ČSK – SLOBODA (Slakovec)                                   seniori

18,15            PARAG – BUDUĆNOST (Miklavec)                         seniori

18,50            RADNIČKI – SLOBODA (Slakovec)                         seniori

19,25            NEDELIŠĆE – DRAŠKOVEC                                   seniori

20,00            NEDELIŠĆE – MALI MIHALJEVEC                          veterani

20,35            MLADOST KOMET (Prelog) – POLET (Pribislavec)          veterani

02.01.2023. (ponedjeljak)

16,00            SLOGA (Čakovec) – SLOBODA (Slakovec)            veterani

16,35            BSK – OMLADINAC (Novo Selo Rok)                     veterani

17,10            GRANIČAR (Kotoriba) – NAPREDAK                      seniori

17,45            MEĐIMUREC – ČSK                                                seniori

18,20            GRANIČAR (Kotoriba) – BSK                                  seniori

18,55            JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – TRNAVA            seniori

19,30            POBJEDA – SOKOL                                                seniori

20,05            DINAMO (Domašinec) – SLOGA (Štrigova)            seniori

20,40            PODTUREN – MLADOST KOMET (Prelog)             seniori

03.01.2023. (utorak)

16,00            BRATSVO (Preseka) – PUŠĆINE                            seniori

16,35            MLADOST (Ivanovec) – TRNAVA                            seniori

17,10            NAPREDAK – ZASADBREG 77                               seniori

17,45            MALI MIHALJEVEC – POLET                                  veterani

18,20            NEDELIŠĆE – MLADOST KOMET (Prelog)             veterani

18,55            RUDAR – JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec)             seniori

19,30            DRAŠKOVEC – PARAG                                          seniori

20,05            BUDUĆNOST (Miklavec) – NEDELIŠĆE                  seniori

20,40            SLOBODA (Slakovec) – MEĐIMUREC                     seniori

04.01.2023. (srijeda)

16,00            PUŠĆINE – PODTUREN                                          seniori

16,35            MLADOST KOMET(Prelog) – BRATSTVO(Preseka)      seniori

17,10            SLOGA (Čakovec) – BSK                                                  veterani

17,45            SLOBODA (Slakovec) – OMLADINAC (NSR)           veterani

18,20            ZASADBREG 77 – GRANIČAR (Kotoriba)               seniori

18,55            BSK – NAPREDAK                                                            seniori

19,30            TRNAVA – RUDAR                                                            seniori

20,05            ČSK – RADNIČKI                                                     seniori

20,40            SLOGA (Štrigova) – POBJEDA                               seniori

21,15            SOKOL – DINAMO (Domašinec)                             seniori

U 22 sata izvlačenje parova osmine finala seniori.

05.01.2023. (četvrtak) – osmina finala – seniori

16,30            seniori

17,05            seniori

17,40            seniori

18,15            seniori

18,50            seniori

19,25            seniori

20,00            seniori

20,35            seniori

06.01.2023. (petak)  – četvrtfinale – seniori

16,00            BSK – SLOBODA (Slakovec)                        veterani

16,35            OMLADINAC (NSR) – SLOGA (Čakovec)          veterani

17,10            prva utakmica                                                seniori

17,45            druga utakmica                                             seniori

18,20            MLADOST KOMET – MALI MIHALJEVEC          veterani

18,55            POLET (Pribislavec) – NEDELIŠĆE              veterani

19,30            treća utakmica                                               seniori

20,05            četvrta utakmica                                            seniori

07.01.2023. (subota)  – polufinale

17,00            prva utakmica                                                veterani

17,45            prva utakmica                                                seniori

18,30            druga utakmica                                             veterani

19,15            druga utakmica                                             seniori

08.01.2023. (nedjelja)  – finale

16,00            za 3. mjesto                                                   veterani

16,45            za 3. mjesto                                                   seniori

17,30            revijalna utakmica

18,00            nagradna igra

18,15            finale                                                            veterani

19,00            finale                                                             seniori

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE