U Murskom Središću održano Sportsko natjecanje dragovoljaca i veterana Domovinskog rata

U subotu 11. srpnja održano je 26. sportsko natjecanje dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Međimurske županije.

Natjecanje je održano pod visokim pokroviteljstvom Grada Mursko Središće, a u organizaciji UDVDR-a Podružnice Međimurske županije i ogranka Mursko Središće. Na natjecanju je nastupilo 21. ekipa ogranka UDVDR-a sa ukupno 400 natjecatelja.

Otvaranju natjecanja prisutstvovali su gosti koji su se redom i obratili prisutnima: predsjednik ogranka UDVDR Mursko Središće Mladen Kerovec, predsjednik podružnice UDVDR Međimurske županije Stjepan Horvat, voditeljica područne jedinice Ministarstva hrvatskih branitelja Varaždin Snježana Hunjet, gradonačelnik Grada Mursko Središće Dražen Srpak, župan Međimurske županije Matija Posavec koji je ujedno otvorio natjecanje, te načelnik policijske postaje Mursko Središće Miljenko Vrbanec. Svečano otvaranje upotpunili su: Puhački orkestar Murskog Središća, mažoretkinje Murskog Središća i KUD-a Selnica.

Delegacija je nakon svečanog otvaranja natjecanja u ime svih sudionika položila vijenac i zapalila svijeće kod spomen obilježja “Piramida” poginulim hrvatskim braniteljima domovinskog rata s područja Grada Mursko Središće.

Natjecatelji su svoje snage i vještine odmjeravali u sljedećim disciplinama te postigli sljedeće rezultate te svojim rezultatima stekli pravo nastupa na 25. Državnom športskom natjecanju dragovoljaca i veterana domovinskog rata Republike Hrvatske koje će se ukoliko to epidemiološki uvjeti dozvole održati u Primorsko-goranskoj županiji.

DISCIPLINA: KUGLANJE

Pojedinačno

Os.mjesto

Ime i prezime

Ogranak UDVDR-a

Rezultat

1.

DRAŽEN CENKO Donja Dubrava

145

2.

BRANKO HORVAT KOTORIBA

135

3.

ZLATKO TURK

ČAKOVEC

132

 

Ekipno

Os.mjesto

Ogranak UDVDR-a

Rezultat

1.

ČAKOVEC

501

2.

DONJA DUBRAVA

462

3.

KOTORIBA

438

DISCIPLINA: BOĆANJE

Ekipno

Os.mjesto

Ogranak UDVDR-a

1.

ŠTRIGOVA

2.

GORNJI MIHALJEVEC

3.

ČAKOVEC

DISCIPLINA: ŠAH

Pojedinačno

Os.mjesto

Ogranak UDVDR-a

Ogranak

Rezultat

1.

TIHOMIR ŽELJEŽNJAK Strahoninec

6

2.

SREĆKO HERIC Štrigova

5,5

3.

AUGUST ŠČAVNIČAR Štrigova

5.5

 

Ekipno

Os.mjesto

Ogranak UDVDR-a

Rezultat

1.

ŠTRIGOVA

18,5

2.

GORNJI MIHALJEVEC

18

3.

MIHOVLJAN

14

DISCIPLINA: STRELJAŠTVO ZP

Pojedinačno

Os.mjesto

Ime i prezime

ogranak

Rezultat

1.

ROBERT CAR Mihovljan

171

2.

ZVONIMIR ŠPIRANEC Strahoninec

169

3.

ŽELJKO BRATKOVIĆ Mihovljan

168

 

Ekipno

Os.mjesto

Ogranak UDVDR-a

Rezultat

1.

MIHOVLJAN

640

2.

ČAKOVEC

587

3.

SVETI JURAJ NA BREGU

585

DISCIPLINA: MALI NOGOMET

Ekipno

Os.mjesto

Ogranak

1.

MIHOVLJAN

2.

MURSKO SREDIŠĆE

3.

IVANOVEC

DISCIPLINA: STOLNI TENIS

Pojedinačno

Os.mjesto

Ime i prezime

Ogranak

1.

ZVONIMIR TURK Čakovec

2.

VINKO GRGIĆ Čakovec

3.

DRAŽEN NOVAK Mihovljan

 

Ekipno

Os.mjesto

Ogranak UDVDR-a

1.

ČAKOVEC

2.

KOTORIBA

3.

BELICA

DISCIPLINA: POTEZANJE KONOPCA

Ekipno

Os.mjesto

Ogranak UDVDR-a

1.

IVANOVEC

2.

MIHOVLJAN

3.

MURSKO SREDIŠĆE

DISCIPLINA: BELA

PAROVI

Os.mjesto

Ime i prezime

Ogranak

1.

Čedomir Valjak-Peter Lončarić

Nedelišće

2.

Željko Kodba- Siniša Antolašić

Čakovec

3.

Josip Merlak- Damir Babić

Sveti Juraj na Bregu

DISCIPLINA: ELEKTRONSKI PIKADO

Pojedinačno

Os.mjesto

Ime i prezime

ogranak

1.

GROZDAN HUTINEC Mihovljan

2.

DRAGAN PODVEZANEC Mursko Središće

3.

STJEPAN BRATKOVIĆ Mihovljan

Ostavi komentar