Slavlje Međimurki na Stanovima

Zaostali susret 1. HNLŽ u Zadru su danas odigrale nogometašice Donata i NŠ Međimurje – Čakovec. Gostovanje u Zadru međimurski nogometašice će dugo pamtiti, budući da su upisale nova tri boda pobjedom 4:2

Nije dobro krenulo za Međimurke. Domaće su od 5. minutr imale vodstvo koje na sreću nije dugo potrajalo. U 25. minuti Kaja Županić zabija za 1:1, da bi potom Ayuri pred kraj prvog dijela zatresla mrežu za potpuni preokret. Japanka do drugog pogotka u utakmici dolazi u 61. minuti za 1:3. Četiri minute kasnije domaće smanjuju na 2:3. Do kraja susreta druga Japanka (Saki) u redovima međimurske ekipe zabija pogodak za konačnih 2:4.

NŠ Međimurje – Čakovec: Šoltić, Vizinger, Blagus, Županić, Branović, Varga, Yoshida, Sedmak, Škrlec, Šuljić, Terawaki (Hatlek, Višnjić, Kuzmić, Pintarić, Okreša) Trener: Gordan Golik