4 C

Preložani stigli do boda protiv favorizirane Požege

Na otvaranju drugog dijela prvenstva Prelog je dočekao odličnu momčad Požege koja se nalazi na drugom mjestu prvenstvene ljestvice.

Debitantski nastup na klupi Preloga imao je trener Alan Belko koji se ponovno vratio na poznato mjesto. Prelog je odigrao hrabru utakmicu protiv favorizirane momčadi Požege. U prvih 30 minuta rezultat je bio 14:15, a gosti su do gola došli u posljednjoj sekundi prvog dijela.

Drama se nastavila i u drugom dijelu te Preložani nisu dali gostima da se odvoje n 3 ili više pogodaka razlike te ranije rješe pitanje pobjednika. Sve do kraja utakmice gledatelji su pratili neizvjesnu borbu dva, danas ravnopravna protivnika. Na kraju ipak podjela bodova, a Prelog je do boda došao pogotkom Vjerana Topleka u 60. minuti.

Prelog: Matijević, Zrna, Novak 4, Čapalija 6, Šestan 3, Hozjak, Lončarić, Mikec, Levačić, Toplek 7, Zadravec 3, Vlašić, Vargek, Horvat, Krobot, Bucat 3.