Preloška Mladost poražena u pretkolu kupa

Nakon što je Međimurje odradilo svoj nastup u pretkolu kupa, danas je došao na red za drugog finalista međimurskog kupa, momčad Mladosti Komet koju od početka priprema s klupe vodi trener Ivan Habuš.

Na vrlo teškom zadatku kod trećeligaša Belišća, NK Mladost Komet je upisao je poraz 4:1. Iako su Preložani odigrali vrlo hrabro, momčad koja u svojim redovima ima nekoliko bivših prvoligaških igrača, ipak je bila prejaka.

Već u prvih 20 minuta domaći su imali dva pogotka prednosti. Gol nade za Preložane zabio je Srećko Šegović u 37. minuti.

Na samom startu drugog dijela domaći ponovno vode s dva razlike. Susret su zaključili pogotkom u 58. minuti za konačnih 4:1.

Mladost Komet: Bratuša, Balent, Radiković, Pintarić, Vuk, Sabol, Knežević, Coutinho, Šegović, Šimunić, Zvornik (Kanižaj, Oehler, Halić, Golubić, Mišić, Horvat, Reif)