6.4 C

Poraz Rudara kod kuće, Polet odgodio utakmicu zbog koronavirusa

U golijadi u Murskom Središću gledatelji su vidjeli čak deset golova u porazu Rudara od Virovitice 4:6, poluvrijeme 2:2.

Neugodna Virovitica u stalnom je vodstvu, a u prvom dijelu Rudar je dva puta stiže golovima Vaša i Nedeljka.

Početkom drugog dijela gosti imaju dva gola prednosti, u 54. minuti je 2:4, da bi Skoliber u 60. minuti svojim zgoditkom probudio nadu da mogu ponovo do poravnanja. Međutim gosti trećim golom Horačeka i Ivačića bježe na nedostižnih 3:6. Do kraja susreta Vaš zabija još jednom za konačnih 4:6. Gosti iz Virovitice uzeli su sve što su im domaći ponudili pogotovo u fazi obrane.

U sljedećem kolu Rudar gostuje u Ždralovima kod Mladosti koja u ovom kolu nije nastupila zbog koronavirusa.

Drugi naš predstavnik u ligi Polet iz Svetog Martina na Muri također nije nastupio zbog zaraze jednog igrača koronavirusom.