Poraz Centrometala u Zagrebu

HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17, 25:20, 25:14)

Nakon dvije pobjede na početku drugog dijela sezone Centrometal je gostovao kod zagrebačke Mladosti.

Loše su Međimurci ušli u utakmicu i domaći su poveli 5:1. Do sredine seta sredili su redove i smanjila na 12:11. Nakon 15:12 Mladostaši pokazuju svoju kvalitetu. Osvajaju pet uzastopnih poena i time je set odlučen. Završava 25:17.

U drugom setu Centrometal je poveo 10:9. Dobro su igrači gosti. No Mladost je odlična i polako preuzimaju vodstvo. Pred kraj seta odlaze na plus četiri i završava 25:20.

Poveo je Centrometal i na početku trećeg seta sa 6:4 i 7:6. No opet serija domaćina od šest poena rješava utakmicu. Nakon toga samo odrađivanje posla do konačnih 25:14.

Imao je Centrometal dobar prijem. No domaći su bili mnogo bolji u napadu i bloku i to je presudilo. U domaćim redovima najbolji Ecker sa 15 i Zeljković sa 14 poena. Kod Centrometala je Peterlin bio najbolji sa 11 poena.

Centrometal se sa skorom 10-4 nalazi na odličnom četvrtom mjestu na tablici koje vodi u doigravanje. U sljedećem kolu igraju kod kuće protiv Splita. Utakmica se igra u subotu 11. veljače sa početkom u 19 sati.

Centrometal: Šućur, Vincek, Radoš, Lučić, Juras, Martinko, Vuk, Novak, Krstanović, Jengić, Peterlin, Zelenika (trener Novak)