Pet medalja za karatiste Mihovila iz Preloga na Grand prix Međimurja

Ovoga vikenda u sportskoj dvorani Aton Nedelišće, održao se međunarodni karate turnir Grand Prix Međimurja 2023. Karatisti Karate kluba Mihovil iz Preloga na tom su natjecanju osvojili pet medalja.

Hana Horvat  je u kategoriji mlađe učenice  do 27 kilograma osvojila drugo mjesto, Jakov Glavina u kategoriji kadeta do 70 kilograma osvojio je drugo mjesto, zatim Ivan Berljak u kategoriji juniora do 76 kilograma također drugo mjesto te Luka Medved u kategoriji mlađih kadeta  do 69 kilograma i Martin Medved  u kategoriji mlađih učenika do 35 kilograma osvojili su treća mjesta.

Zapažene rezultate na spomenutom natjecanju postigli su i Lea Berljak, Timon Horvat i Zara Horvat. Na natjecanju su karatiste bodrili treneri Luka Marđetko i Maja Šestak, a dobrih rezultata ne bi bilo bez uvijek prisutne potpore roditelja. Čestitkama se pridružuju i ponosni treneri kluba Leona Krušelj, Nikola Kovačić i Miljenko Krušelj.

Izvor: grad Prelog