Ovo su najbolji međimurski osnovnoškolski mentori i mentorice

Danas, 11. listopada, u zgradi Scheier održana je svečanost podjele nagrada najboljim mentorima na školskim natjecanjima, susretima i smotrama održanim u školskim godinama 2019./2020. i 2020./2021.

– Uspjesi koje ste postigli u ove dvije godine je uspjeh postignut uz izniman napor, uz puno veće zalaganje i odricanje nego je to bilo prethodnih godina. Puno ste toga radili od kuće, tu su možda bili zakinuti i članovi vaših obitelji i zato iznimno cijenimo rezultate koje ste postigli u tim uvjetima, rekla je pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje Međimurske županije Blaženka Novak, koja je i dodijelila priznanje nagrađenima.

Svečani program oplemenio je tenor Henrik Šimunković, a korepetitor je Darko Golubić. U ime nagrađenih mentora prisutnima se obratila Silvija Kosec (OŠ Prelog).
Foto: Zlatko Vrzan

Nagrađeno je ukupno 127 osnovnoškolskih učitelja – mentora.

Natjecanja iz prirodnih znanosti:

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020. 

Andrea Varga – OŠ Donja Dubrava

Ivana Strbad – OŠ Nedelišće

Marija Purić Hranjec- OŠ Donji Kraljevec

Sanja Crnćec – OŠ Goričan

Ivana Mošmondor – OŠ Domašinec

Darija Mudri – OŠ Petar Zrinski Šenkovec

Dunja Mikulaj – II. OŠ Čakovec

Ksenija Gačal- III. OŠ Čakovec

Vlatka Pasarić – II. OŠ Čakovec

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020. i 2021.: 

Radmila Bašić – II. OŠ Čakovec

Biljan Forgač – II. OŠ Čakovec

Maja Radek Sklepić – OŠ Sveti Martin na Muri

Aleksandra Tonković – III. OŠ Čakovec

Ljiljana Rinkovec – OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

Renata Lajtman – I. OŠ Čakovec

Tanja Debelec – I. OŠ Čakovec

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021. 

Kristina Vrabec  – OŠ Hodošan

Saša Hladki – I. OŠ Čakovec

Silvija Martišek – I. OŠ Čakovec

Danijela Perenc – Jaušovec – I. OŠ Čakovec

Martina Drvarić – OŠ Mursko Središće

Sanja Ambruš – III. OŠ Čakovec

Nives Horvat – II. OŠ Čakovec

Petra Hatlak – OŠ Prelog

Silvija Šoštarić – OŠ Sveti Martin na Muri

 

Natjecanja iz humanističkih znanosti 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020. 

Dubravka Lajtman-Janči – OŠ Selnica

Snježana Granatir – OŠ Goričan

Dijana Oreški-Vidović – III. OŠ ČAKOVEC

Ivana Juršić – OŠ Selnica

Simona Sinković – OŠ Domašinec

Suzana Sklepić-Šarić – I. OŠ Čakovec

Valentina Jambrešić – OŠ Donja Dubrava

Nenad Martinec – OŠ Dr. Ivana Novaka Macinec

Tomica Hlapčić – III. OŠ Čakovec

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021.: 

Tihana Preskavec – III. OŠ Čakovec

Ivana Samardžija Bermanec – OŠ Prelog

Snježana Zebec – OŠ Prelog

Adriana Taradi-Kajmović – OŠ Petar Zrinski Šenkovec

Gordana Ovčar – I. OŠ Čakovec

Klaudija Kežman – OŠ Štrigova

Monika Turk – I. OŠ Čakovec

Nikolina Telebar – OŠ Petar Zrinski Šenkovec

Martina Puklavec – OŠ Nedelišće

Ana Marija Balent Žemlić – OŠ Draškovec

Sanja Špiranec – OŠ Nedelišće

 

Natjecanja iz tehničkih znanosti: 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020. 

Renata Martinec – OŠ Domašinec

Kristijan Ovčarić – OŠ Hodošan i OŠ Štrigova

Branko Vujnović – I. OŠ Čakovec

Dubravka Žignić Resman – OŠ Selnica

Franjo Jambrović – OŠ Goričan

Jelena Tuksar – OŠ Jože Horvata Kotoriba

Smiljana Colar – OŠ Nedelišće

Vladimir Vinko – I. OŠ Čakovec

Zvonko Ljubić – III. OŠ Čakovec

Nikola Bistrović – OŠ Nedelišće

Jasminka Horvat – OŠ Hodošan

Mateo Črep – OŠ Petar Zrinski Šenkovec

Nenad Hajdinjak – OŠ Mursko Središće

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto  u 2020. i 2021. 

Gordan Bartolić – II. OŠ Čakovec

Iva Naranđa – II. OŠ Čakovec

Lidija Matoša – OŠ Petra Zrinski Šenkovec

Marina Držanić – OŠ Draškovec

Nataša Boj – III. OŠ Čakovec

Vesna Mikulić – OŠ Strahoninec

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021. 

Ivana Ružić – I. OŠ Čakovec

Ivana Vadlja – I. OŠ Čakovec

Maja Hižman – I. OŠ Čakovec

Sanja Murk – I. OŠ Čakovec

Kristina Fegeš – OŠ Ivanovec

Zlatko Okreša – OŠ Dr. Ivana Žganca Vratišinec

 

Smotre – radovi pozvani na državnu smotru 

Mentori  čiji su radovi bili pozvani na državnu smotru u 2020.: 

Bernarda Tkalčec – OŠ Selnica

Milana Gašparović – OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu

Natalija Jurinec – OŠ Selnica

Maja Žikić Kralj – Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec

Anita Vidovića – Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec

Zvjezdana Miri-Barila – Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec

Svjetlana Zlatarek – OŠ Kuršanec

 

Mentori čiji su radovi pozvani na državnu smotru u 2020. i 2021.: 

Dijana Pasarić – OŠ Strahoninec

Mario Kanižaj – OŠ Strahoninec

Nataša Kralj – OŠ Ivanovec

Nikolina Hampamer – OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

Iva Mihalic Krčmar – OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

Kristinka Vugrinec – OŠ Dr. Ivana Novaka Macinec

Sanja Bratinšćak – Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec

Helena Slamek – I. OŠ Čakovec

Nikolina Fuš Zvošec – OŠ Jože Horvata Kotoriba

 

Mentori  čiji su radovi bili pozvani na državnu smotru 2021.:

Ivana Beti – OŠ Beti

Valentina Miller – OŠ Belica i OŠ Petar Zrinski Šenkovec

Tajana Gašparić – OŠ Podturen

Branka Podgorelec – OŠ Prelog

Irena Levačić – OŠ Ivanovec

Lidija Hertarić – OŠ Belica

Renata Heric – OŠ Donja Dubrava

Romina Volar – OŠ Jože Horvata Kotoriba

Silvija Kosec – OŠ Prelog

Silvija Micek – OŠ Belica

Željka Trupković – OŠ Nedelišće

 

Ostala natjecanja:

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020.: 

Mario Jagec – Umjetnička škola M. Magdalenić Čakovec

Vesna Tota – Umjetnička škola M. Magdalenić Čakovec

Igor Hrustek – Umjetnička škola M. Magdalenić Čakovec

Vjeran Vidović – Umjetnička škola M. Magdalenić Čakovec

Vedrana Fabac – Umjetnička škola M. Magdalenić Čakovec

Marko Žerjav – Umjetnička škola M. Magdalenić Čakovec

Antun Horvat – Umjetnička škola M. Magdalenić Čakovec

Tihana Novak – Umjetnička škola M. Magdalenić Čakovec

Boris Novak – Umjetnička škola M. Magdalenić Čakovec

Biserka Hren – OŠ Mursko Središće

Božica Kovač – OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto  u 2021. 

Neda Majdar – OŠ Petar Zrinski Šenkovec

Igor Jaušovec – OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu

 

Sportska natjecanja u 2020. ( 2021. zbog covida nije bila natjecanja): 

Matija Horvat – I. OŠ Čakovec

Milena Bogdanović – OŠ Mursko Središće

Srebrenka Petra Šenji – III. OŠ Čakovec

Aleksandar Puklavec – OŠ Nedelišće

Mladen Dešić – II. OŠ Čakovec

Jasminka Jakšić – OŠ Petar Zrinski Šenkovec

Pero Obadić – OŠ Petar Zrinski Šenkovec

Krešimir Šenji – OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu

Maja Okreša – OŠ Vladimira Nazora Pribislavec

Željka Obadić – OŠ Vladimira Nazora Pribislavec

Goran Kolarić – III. OŠ Čakovec

Bruno Kovačić – OŠ Ivanovec

Marinko Horvat – I. OŠ Čakovec

Violeta Mak – OŠ Belica

Dario Varga – OŠ Dr. Vinka Žganca Vratišinec i II. OŠ Čakovec

Stjepan Vidović – OŠ Jože Horvata Korotiba

Boris Jeđud – I. OŠ Čakovec

Rajko Trojko – OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

 

 

 

Ostavi komentar