Održano ribičko natjecanje uz besplatan prvomajski grah u Kotoribi

Sportsko ribolovno društvo “SOM” Kotoriba organiziralo je ribičko natjecanje povodom međunarodnog praznika rada.

Takmičenje u disciplini lov udicom na plovak okupilo je 22 natjecatelja u kategorijama kadeta, juniora i seniora, a trajalo je 4 sata.

Među kadetima je najbolji bio Jan Špiranec, a drugo mjesto osvojio je Mihael Hederić. U kategoriji juniora pobijedio je Lovro Rodek.
Kod seniora, pobjednik i vlasnik prelaznog pehara je Denis Špilak s ukupno ulovljenih 2.490kg ribe, dok su drugo i treće mjesto osvojili Josip Marđetko-Jožica s 2.310kg i Dragutin Filipašić s 2.065kg ulovljene ribe.

Natjecanje je uz sportski duh i druženje okupilo brojne mještane koji su uživali u besplatnom prvomajskom grahu, pripremljenom od strane vrijednih članova udruge, a sponzorirala ga je Općina Kotoriba.

Izvor i foto: Kotoriba.hr