Odličan uspjeh mladih međimurskih informatičara na 1. kolu HONI natjecanja

mladi informatičati
Mladi informatičari

U prvom kolu nove sezone Hrvatskog otvorenog natjecanja u informatici (HONI). Natjecatelji udruga MIS i MIK osvojili su jedno prvo i čak 6 drugih mjesta. Na natjecanju je sudjelovalo 45 učenika, a ovo su njihovi rezultati na nivou države.

4. razred osnovne škole

Leo Lipić – OŠ Draškovec – 2. mjesto

Ivano Lukačević – II. OŠ Čakovec – 2. mjesto

5. razred osnovne škole

Leo Dolenec – OŠ Draškovec – 2. mjesto

Mirna Drabić – OŠ Strahoninec – 2. mjesto

Saša Ovčarić – I. OŠ Čakovec – 2. mjesto

Roko Petrović – OŠ Ivanovec – 15. mjesto

6. razred osnovne škole

Lana Šćukanec – POU Varaždin – 1. mjesto

Filip Vinko – II. OŠ Čakovec – 19. mjesto

Andrej Martinez – POU Varaždin – 21. mjesto

Mateo Turk – OŠ Belica – 21. mjesto

Ema Šamarija – II. OŠ Čakovec – 21. mjesto

Dominik Blažeka – OŠ Donji Kraljevec – 27. mjesto

7. razred osnovne škole

Marko Hrenić – OŠ Novi Marof – 4. mjesto

Dominik Vugrinec – III. OŠ Čakovec – 4. mjesto

Antun Kralj – VI. OŠ Varaždin – 8. mjesto

Vito Weiser – IV. OŠ Varaždin – 26. mjesto

Sebastian Zadravec – OŠ Strahoninec – 26. mjesto

8. razred osnovne škole

Jana Furdi – OŠ Podturen – 6. mjesto

Vedran Novaković – II. OŠ Čakovec – 6. mjesto

Samuel Sobočan – OŠ Smiljevac – 6. mjesto

Luka Dakić – II. OŠ Čakovec – 19. mjesto

Fran Kolarić – OŠ Donja Dubrava – 19. mjesto

Bruno Kosmačin – POU Varaždin – 19. mjesto

Marin Rameša – III. OŠ Čakovec – 19. mjesto

Marin Topolnjak – OŠ Nedelišće – 19. mjesto

Vinko Bel – II. OŠ Čakovec – 26. mjesto

Luka Lukačević – II. OŠ Čakovec – 26. mjesto

Ivan Magdalenić – II. OŠ Čakovec – 26. mjesto

Petar Vinko – II. OŠ Čakovec – 26. mjesto

Jakov Biškup – OŠ Petar Zrinski Šenkovec – 31. mjesto

Vito List – III. OŠ Čakovec – 36. mjesto

1. razred srednje škole

Matija Bujanić – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 17. mjesto

Andrija Palašek – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 17. mjesto

Leo Stričak – Tehnička škola Čakovec – 17. mjesto

2. razred srednje škole

Maksimilijan Hižman – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 17. mjesto

Noa Oreški – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 28. mjesto

3. razred srednje škole

Florijan Blažeka – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 15. mjesto

Petar Belošević – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 30. mjesto

Filip Vučenik – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 33. mjesto

Nikola Mesarić – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 36. mjesto

Fran Meglić – Tehnička škola Čakovec – 44. mjesto

4. razred srednje škole

Martin Josip Kocijan – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 2. mjesto

Mihael Pristav – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 14. mjesto

Tio Špicar – Tehnička škola Čakovec – 35. mjesto

Lana Šprajc – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec – 39. mjesto

Velika većina ovih učenika polaznici su Centra izvrsnosti iz informatike međimurske županije kojeg provode udruge MIS i MIK u suradnji s Tehnološko-inovacijskim centrom Međimurje (TICM) i pod pokroviteljstvom Međimurske županije.

Članovi Mladih informatičara Strahoninca (MIS) i Međimurskog informatičkog kluba (MIK) proveli su prijepodne u prostorijama Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje (TICM) kako bi iskušali svoje programerske sposobnosti na sedam zanimljivih, ali teških problemskih zadataka pod vodstvom svojih mentora Dejana Drabića i Miljenka Blažeke.

Drugo kolo je na rasporedu 16. studenog 2019. godine.

Ostavi komentar