15.2 C
Čakovec
Ponedjeljak, 26 veljače, 2024

Odličan nastup čakovečkih badmintaša u Donjoj Stubici

U subotu i nedjelju 14.-15.10.2023. u Gradskoj dvorani u Donjoj Stubici u organizaciji domaćina BK”IKAR” održan je posljednji 4. Savezni turnir za poletarce u11, kadete u15 i juniore u19 te mlađe kadete u13 i mlađe juniore u17 Hrvatskog kupa 2023.

Na turniru je nastupilo je 93 igračica i igrača iz 12 klubova , a među njima ekipe u11,15 i 19 te u13 i u17 našeg Kluba pod vodstvom glavnog trenera Danijela Zadravca i pomoćnih trenera: Rajka Bela, Luke Grubića i Filipa Bela.

Vrhovni sudac bio je naš Filip Mikolaj.

U konkurenciji poletaraca u11 poredak naših: 7. Vigo Sanjković, 8.Patrik Martinjak, 10. Jura Blažević Pavić i 11. Vilim Đuran.

U konkurenciji poletarki u11 naša Korina Mesarić osvojila je po četvrti put 2. mjesto i srebrnu medalju, a Hana Trstenjak drugi put 3. mjesto i brončanu medalju. Poredak ostalih naših: 6. Lucija Jović i 8. Ana Katarina Lesjak.

U konkurenciji parova poletaraca u11 poredak naših: 4. Vigo Sanjković / Vilim Đuran i 5.Patrik Martinjak / Jura Blažević Pavić.

U konkurenciji parova poletarki u11 naš par Korina Mesarić / Hana Trstenjak osvojile su 1. mjesto i zlatnu medalju, a par Lucija Jović / Ana K.Lesjak 4. mjesto.

U konkurenciji kadeta u15 plasman naših igrača 13. Filip Jambrošić, 14. Matija Hrustek, 15. Bruno Blažević Pavić i 18. Karlo Korpar.

U konkurenciji kadetkinja plasman naših igračica 8. Lara Bel, 10. Anabela Bel, 13. Luna Žižek i 14. Niki Pavlic.

U konkurenciji mješovitih parova kadeta plasman naših parova 7. mjesto Lara Bel / Luka Hržica (ZM), 8. Filip Jambrošić / Luna Žižek, 9.mjesto Anabela Bel / Matko Knezović (ZM) i 12.mjesto Matija Hrustek / Niki Pavlic.

U konkurenciji juniora u19 plasman naših: 7.mjesto Vito Panić i 9. Noa Šipoš.

U konkurenciji juniorki u19 plasman naših: 4.mjesto Vanja Novak i 5.mjesto Nela Novak.

U konkurenciji mješovitih parova juniora u19 plasman naših: 4. mjesto Vito Panić / Nela Novak i 6. Noa Šipoš / Vanja Novak.

U konkurenciji mlađih kadeta plasman naših: 13. Matias Petek i 14. Pavao Šestak.

U konkurenciji mlađih kadetkinja naša Anabela Bel osvojila je zlatnu medalju pobjedivši u finalu sestru blizanku Laru Bel sa 2:1. Plasman ostalih naših: 5.mjesto Lara Bešenić i 7.mjesto Ela Šantl.

U konkurenciji mješovitih parova mlađih kadetkinja naša Lara Bel sa zagrepčancem Lukom Hržicom osvojila je zlato pobjedivši u finalu sestru Anabelu koja je igrala sa zagrebčancem Matkom Knezovićem sa 2:1. Plasman ostalih naših: 4. Lara Bešenić / Matias Petek i 6. Ela Šantl / Pavao Šestak.

U konkurenciji mlađih juniora plasman naših: 12. Noa Šipoš, 14. Vito Panić i 15. Filip Jambrošić.

U konkurenciji mlađih juniorki plasman naših: 7.mjesto Vanja Novak, 11. Nela Novak i 12. Ana Leskovar.

U konkurenciji mješovitih parova mlađih juniora plasman naših: 6.mjesto Noa Šipoš / Vanja Novak, 8.mjesto Filip Jambrošić / Ana Leskovar i 10.mjesto Vito Panić / Nela Novak.

Tekst: Tomislav Grubić, dopredsjednik Kluba

 

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

43,705FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE