ODBOJKA: Centrometal porazom otvorio prvenstvo

Odbojkaši Centrometala sezonu su otvorili kod Medicinar Trnja u Zagrebu, a domaćini su bili bolji s 3:0 u setovima.

Prva dva seta domaćini su dobili vrlo lako, rezultatom 25:18 i 25:20.

U trećem setu probudili su se Međimurci i nakon vodstva domaćih od 5:1 preokreću rezultat. I dalje su Međimurci vodili, te u jednom trenutku imali prednost 19:16. Domaći su se približili, ali je Centrometal došao do dvije set lopte kod 24:22. Nisu ih iskoristili, ušlo se u dugu igru živaca koju su domaći dobili 30:28.

U drugom kolu Centrometal kod kuće igra protiv Splita. Utakmica je na rasporedu u subotu 19. listopada u dvorani NGC Aton sa početkom u 18 sati.

Centrometal: Orešković, Vincek, Ivančić, Juras, David, Vuk, Hrvoje i Ivan Novak, Stanković, Lesinger, Zelenika, Jengić, Marciuš (trener Siniša Novak)