Niti novi trener Simunić nije probudio Međimurje

Unatoč već šestoj promjeni na klupi Međimurja ništa novo, Simunić je startao porazom protiv Zagorca, direktnog konkurenta za ostanak u ligi.

Sada je razmak nakon pobjede ekipe iz Krapine 10 bodova u njihovu korist. U derbiju začelja gdje se Međimurje moglo približiti Zagorcu i Marsoniji čakovečki nogometaši su već u 4. minuti gubili 0:1 golom iskusnog Smrekara. Nakon toga inicijativa Međimurja međutim Bujan i Benko su neprecizni.

U nastavku utakmice domaćini prijete, ali u jeku napada gosti dolaze do drugog pogotka nakon što lopta dijagonalom dolazi do Bračevića koji rezantnim udarcem pogađa za 0:2.

Ovim porazom Međimurje je praktički došlo u bezizlaznu situaciju, sada naime, zaostaju 9-10 bodova za ostalim ekipama s dna tablice i teško je vjerovati da se u preostalih devet kola mogu pomaknuti sa začelja.