Najava predstavljanja knjige: Naučite zašto i kako čitati djeci

Najavu Knjižnice “Nikola Zrinski” Čakovec prenosimo u nastavku u cijelosti:

Pozivamo Vas u utorak 22. 10. 2024. u 18 sati u Aulu Dječjeg odjela Knjižnice na predstavljanje knjige „Velika važnost malih priča: zašto i kako čitati djeci” autorica Ande Bukvić Pažin i Marije Ott Franolić.

Velika važnost malih priča je popularnoznanstvena knjiga koja govori o čitanju djeci i s djecom. Objašnjava kako u današnje digitalno doba djecu motivirati i naučiti ih da uživaju u čitanju te kako im pomoći da obogate svoj rječnik i povećaju koncentraciju, ne samo za čitanje nego i za pamćenje i učenje.

Ako ste roditelj, odgojitelj i odgojiteljica, učitelj i učiteljica ili knjižničar i knjižničarka potražite u ovoj knjizi odgovore na pitanja kako u moru slikovnica i knjiga za najmlađe prepoznati kvalitetne i estetski vrijedne sadržaje te zašto je s djecom korisno čitati
umjetničke slikovnice i knjige.

Susret moderira Željka Hatvalić Strahija. Ulaz je slobodan!

plakat
Foto: Knjižnica “Nikola Zrinski” Čakovec

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE