Osim osnovnoškolskim mentorima, danas u 12 sati održana je i podjela podjele nagrada najboljim mentorima na školskim natjecanjima, susretima i smotrama održanim u školskim godinama 2019./2020. i 2020./2021. u srednjim školama.
> Ovo su najbolji međimurski osnovnoškolski mentori i mentorice
Tom su prilikom podijeljene i zahvalnice ravnateljima iz srednjih škola. Antonija Jančec zahvalila se u ime mentora iz srednjih škola, a u ime ravnatelja Dražen Blažeka.
Natjecanja iz prirodnih znanosti:
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020:
Mateja Grabar – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Mišo Rašan – Srednja škola Prelog
Barbara Brežnjak -Srednja škola Čakovec
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020. i 2021.:
Lara Kralj – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Žaklin Lukša – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Karmena Vadlja Rešetar – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Melita Sambolek – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Nikola Friščić – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Marta Kramar Burela – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Robert Slunjski – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Antonija Jančec – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Karlo Meglić – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Krešimir Trojko – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Mirjana Jakopčević – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Mirjana Hranilović- Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Nataša Lončarić – Tehnička škola Čakovec
Nikola Lepen – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Štefanija Požgaj – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Tamara Srnec – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021.:
Tanja Šalamon – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Andrija Bacinger – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Natjecanja iz humanističkih znanosti
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020.
Elvira Dolenec – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Iva Knezić – Srednja škola Čakovec
Martina Mavrek – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Tanja Skoliber – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Ivana Koprivnjak – Srednja škola Čakovec
Marija Borko – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Željka Krauthacker – Srednja škola Čakovec
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020. i 2021.
Mirjana Vidović – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Nada Čatlaić – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Zdravka Skok- Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Vesna Prepelić-Đuračković – Srednja škola Čakovec
Zlatka Grahovec-Soldat – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Nada Medved – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Sanja Jambrović-Posedi – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Ivana Oreški – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Martina Švenda – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021.
Aristeja Juras – Srednja škola Čakovec
Mateja Žerjav – Tehnička škola Čakovec
Petar Pavlic – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Vesna Kramarić Klarić – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Marija Bužić – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Ana Šimunko – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Mladen Tota – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Natjecanje iz tehničkih znanosti:
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020.:
Valerija Poljanec – Tehnička škola Čakovec
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020. i 2021.:
Darinka Drabić – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Krešimir Kočiš – Tenička škola Čakovec
Miljenko Blažeka – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021.
Matija Varga – Graditeljska škola Čakovec
Mentori čiji su radovi bili pozvani na državnu smotru u 2020:
Tina Novak- Srednja škola Čakovec
Mentori čiji su radovi bili pozvani na državnu smotru u 2020. i 2021.:
Dijana Fric – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Katarina Škvorc – Srednja škola Čakovec
Aleksandra Pleh – Srednja škola Čakovec
Mentori čiji su radovi bili pozvani na državnu smotru u 2021.:
Helena Zečar Lajtman – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Lucija Sanjković Horvat – Tehnička škola Čakovec
Martina Šoltić – Gospodarska škola Čakovec
Mirela Petković – Srednja škola Prelog
Tanja Gregur – Srednja škola Prelog
Vedrana Močnik – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Strukovna natjecanja
Mentori koji su osvojili 1. mjesto 2020:
Tatjana Frančić-Mikulić – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Dragutin Horvat – Graditeljska škola Čakovec
Nives Kocijan – Gospodarska škola Čakovec
Jasenka Poljak – Srednja škola Prelog
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021.
Nenad Horvat – Graditeljska škola Čakovec
Marijan Horvat – Tehnička škola Čakovec
Zita Lajtman – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Ostala natjecanja
Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021.
Josipa Kolarić – Srednja škola Čakovec
Karmen Farkaš – GImnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Sportska natjecanja u 2020. (u 2021. zbog covida nije bilo natjecanja)
Robert Siladi – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Marko Možek – Tehnička škola Čakovec
Marina Trajbar – Srednja škola Čakovec
Ivan Fučko – Tehnička škola Čakovec
Suzana Trupković – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Tihomir Blažeka – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Goran Karamarković – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec
Željko Domjanić – Srednja škola Čakovec
Foto: Zlatko Vrzan