Nagrađeni najbolji mentori i mentorice srednjih škola u Međimurju

Osim osnovnoškolskim mentorima, danas u 12 sati održana je i podjela podjele nagrada najboljim mentorima na školskim natjecanjima, susretima i smotrama održanim u školskim godinama 2019./2020. i 2020./2021. u srednjim školama. 

> Ovo su najbolji međimurski osnovnoškolski mentori i mentorice

Tom su prilikom podijeljene i  zahvalnice ravnateljima iz srednjih škola. Antonija Jančec zahvalila se u ime mentora iz srednjih škola, a u ime ravnatelja Dražen Blažeka.

Natjecanja iz prirodnih znanosti: 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020: 

Mateja Grabar – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Mišo Rašan – Srednja škola Prelog

Barbara Brežnjak -Srednja škola Čakovec

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020. i 2021.: 

Lara Kralj – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Žaklin Lukša – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Karmena Vadlja Rešetar – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Melita Sambolek – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Nikola Friščić – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Marta Kramar Burela – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Robert Slunjski – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Antonija Jančec – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Karlo Meglić – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Krešimir Trojko – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Mirjana Jakopčević – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Mirjana Hranilović- Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Nataša Lončarić – Tehnička škola Čakovec

Nikola Lepen – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Štefanija Požgaj – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Tamara Srnec – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021.: 

Tanja Šalamon – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Andrija Bacinger – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

 

Natjecanja iz humanističkih znanosti 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020.

Elvira Dolenec – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Iva Knezić – Srednja škola Čakovec

Martina Mavrek – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Tanja Skoliber – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

Ivana Koprivnjak – Srednja škola Čakovec

Marija Borko – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Željka Krauthacker – Srednja škola Čakovec

 

Mentori  koji su osvojili 1. mjesto u 2020. i 2021. 

Mirjana Vidović – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Nada Čatlaić – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Zdravka Skok- Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Vesna Prepelić-Đuračković – Srednja škola Čakovec

Zlatka Grahovec-Soldat – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Nada Medved – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Sanja Jambrović-Posedi – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Ivana Oreški – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

Martina Švenda – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021.  

Aristeja Juras – Srednja škola Čakovec

Mateja Žerjav – Tehnička škola Čakovec

Petar Pavlic – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Vesna Kramarić Klarić – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Marija Bužić – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Ana Šimunko – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Mladen Tota – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

 

Natjecanje iz tehničkih znanosti: 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020.: 

Valerija Poljanec – Tehnička škola Čakovec

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2020. i 2021.:   

Darinka Drabić – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Krešimir Kočiš – Tenička škola Čakovec

Miljenko Blažeka – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021. 

Matija Varga – Graditeljska škola Čakovec

 

Mentori  čiji su radovi bili  pozvani na državnu smotru u 2020:  

Tina Novak- Srednja škola Čakovec

 

Mentori  čiji su radovi bili pozvani na državnu smotru u 2020. i 2021.: 

Dijana Fric – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

Katarina Škvorc – Srednja škola Čakovec

Aleksandra Pleh – Srednja škola Čakovec

 

Mentori čiji su radovi bili pozvani na državnu smotru u 2021.:

Helena Zečar Lajtman – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Lucija Sanjković Horvat – Tehnička škola Čakovec

Martina Šoltić – Gospodarska škola Čakovec

Mirela Petković – Srednja škola Prelog

Tanja Gregur – Srednja škola Prelog

Vedrana Močnik – Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

 

Strukovna natjecanja 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto 2020:

Tatjana Frančić-Mikulić – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

Dragutin Horvat – Graditeljska škola Čakovec

Nives Kocijan – Gospodarska škola Čakovec

Jasenka Poljak – Srednja škola Prelog

 

Mentori koji su osvojili 1. mjesto u 2021.

Nenad Horvat – Graditeljska škola Čakovec

Marijan Horvat – Tehnička škola Čakovec

Zita Lajtman – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

 

Ostala  natjecanja 

Mentori koji su osvojili  1. mjesto u 2021. 

Josipa Kolarić – Srednja škola Čakovec

Karmen Farkaš – GImnazija Josipa Slavenskog Čakovec

 

Sportska natjecanja u 2020. (u 2021. zbog covida nije bilo natjecanja)  

Robert Siladi – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Marko Možek – Tehnička škola Čakovec

Marina Trajbar – Srednja škola Čakovec

Ivan Fučko – Tehnička škola Čakovec

Suzana Trupković – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Tihomir Blažeka – Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

Goran Karamarković – Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

Željko Domjanić – Srednja škola Čakovec

 

Foto: Zlatko Vrzan

 

Ostavi komentar