4 C

Na krilima Kale Kosovac Zrinskice potvrdile šesto mjesto

U ranije odigranom susretu 24. kola 1.HRL žene Zrinskice su pobjedom protiv Dalmatinke iz Ploča potvrdile poziciju u gornjem dijelu tabele, tako da će prvenstvo okončati na 6. mjestu.

Gošće iz Ploča furiozno su ušle u utakmicu i u 11. minuti imaju prednost od četiri gola (1:5). Deset minuta kasnije Zrinskice dolaze do izjednačenja (8:8), a na domor odlaze s golom prednosti (11:10).

U nastavku apsolutna premoć rukometašica Zrinskog, koje samo povećavaju vodstvo na krilima nezaustavljive Kale Kosovac, tako da u 46. minuti Čakovčanke imaju +6 (21:15). U nekoliko navrata prednost je bila i nešto viša,a utakmica završava uvjerljivom pobjedom Zrinskica 29:23.

Kao što smo prije spomenuli izuzetno je bila raspoložena Kala Kosovac, koja je postigla čak 13 pogodaka, dok je na golu Marta Kozjak upisala 16 obrana.