13.8 C
Petak, 19 travnja, 2024

Mlađi kadeti Centrometala pobijedili u premijernom nastupu

Nova generacija mlađih kadeta Centrometala odigrala je svoje prve službene utakmice.

U Varaždinu su im protivnici bili klubovi Kravarsko i Sisak. U prvoj utakmici momčad Kravarskog je izgledala bolje, dobila prvi set 25:21. U drugom setu vodili su dečki iz Kravarskog 18:11. Nakon toga kao da se ekipa Centrometala posložila. Krenuli su sustizati prednost i na kraju sa 25:22 izjednačila na 1:1. U trećem setu slično. Imalo je Kravarsko 15:11. Centrometal je to stigao i u neizvjesnoj završnici sa 27:25 došao do pobjede.

Veliki napredak bio je samo unutar samo jedne utakmice. U drugom susretu sa Siskom Centrometal je bio uvjerljiv i pobjedio 25:14, 25:11 i 25:18.

Za Centrometal su nastupili Leon Škvorc, Sven Petrović Šmic, Fran Novak, Matija Ceilinger, Karlo Kirić, Matej Grudić, Petar Hodak i Lovro Šaronja, a vodio ih je Jadranko Kirić.