6.1 C
Subota, 20 travnja, 2024

Međimurje poraženo od Mure u prvoj kontrolnoj utakmici

U prvoj kontrolnoj utakmici Međimurje je gostovalo kod vrlo dobrog slovenskog pvoligaša Mure u Murskoj Soboti i na terenu s umjetnom travom doživjelo poraz  3:1, izvjestio na je Miljenko Dovečer.

Trener Međimurja Kristić kao i domaći trener Šimundža koristio je u svakom poluvremenu po jednu ekipu .

Za Međimurje su igrali : Prvo poluvrijeme: Nemec, Branilović, Režić, Pušić, Malenović, Jakšić, Hranilović, Tkalčić, Marcijuš, Ikić, Munivrana. Drugo poluvrijeme: Galoši, Pajić, Novoselec, Ptiček, Brcković, Zanjko, Marić, Patafta, Trojak, Farkaš, Rališ

Domaćini su već u 33. minuti imali vodstvo od 3:0, a pogotke su postigli u 10.minuti Kouter, u 12.-toj  Horvat i u 33.-ćoj Maroša.

U drugom dijelu obje su ekipe promijenile kompletnu postavu, a jedini pogodak za Međimurje postigao je Nino Patafta, iz  kaznenog udarca u 64. minuti.

U redovima Mure drugo poluvrijeme igrali su Međimurci Dean Šafarić i Filip Perčić, dok Mihael Rebernik  i Luka Bobičanec nisu igrali zbog bolesti i ozljede .

Osim što Mura ima kvalitetnu ekipu i prije su započeli s pripremama, pa su bolje uigrani , Međimurje nakon šest treninga i teških nogu nije moglo parirati domaćinu pogotovo u prvom dijelu . Slijede treninzi , a do prvenstva ima još šest tjedana i devet kontrolnih utakmica . Slijedeća pripremna utakmica na rasporedu je za  tjedan dana , slijedeće subote , a protivnik je susjedni drugoligaš Varaždin .