Međimurje još uvijek bez domaće pobjede

Preostala su još dva kola do kraja prvenstva u SuperSport 2NL, a čakovečko Međimurje nema još ni jednu domaću pobjedu.

U današnjem susretu s Marsoniom u prvom dijelu imali su dvije izgledne prilike međutim Ratajec u 31. i Bujan u 34. minuti nisu bili dovoljno skoncentrirani. Ratajec je s pet metara pogodio vratara gostiju, dok se Bujan mogao ušetati u gol ali ga je vratar Gujić osujetio i spasio čisti gol.

Gosti koji imaju dosta sporu ekipu polako su pleli mrežu i u drugom poluvremenu uspjeli postići jedan gol koji im je donio tri velika boda u borbi za opstanak. U 65. minuti najbolji strijelac gostiju Mahmutović spriječen je od vratara Kanižaja u kaznenom prostoru. Sam je izveo jedanaesterac i pogodio za pobjedu 0:1.

Slijedeću utakmicu Međimurje igra u petak u Opatiji.