6.4 C

Lena i Stela najbolje u ligaškom susretu

U unaprijed odigranom susretu između Lokomotive i Dugog Sela briljirale su međimurske rukometašice Lena Ivančok i Stela Posavec.

Konačni rezultat susreta Lokomotiva – Dugo Selo 55 ne otkriva pravu istinu o onome što se događalo na terenu. Lokosice su naime, dominirale gotovo cijeli susret. Gošće su bolje ušle u utakmicu i vodile prvih desetak minuta. A onda je Lokomotiva pronašla pravi kolosijek svoje igre i od 12. minute do poluvremena napravila niz od 12:3 te na predah otišla s rezultatom 16:9.

Rutinski je zagrebački sastav održavao svoju prednost u drugom dijelu. Dugoselke su najbolje razdoblje igre imale u posljednjih deset minuta, kada je Lokomotiva već imala pobjedu na svom kontu, a na terenu bile mlade snage Nenada Šoštarića. Najviše što se gostujući sastav uspio približiti bilo je na minus četiri (24:20) u 52. minuti.

Ukupno 11 obrana imala je Lena Ivančok. Najbolji strijelac Lokomotive ponovno je bila Stela Posavec sa sedam pogodaka.