Kup: Prva utakmica finala bez golova, Šafarić junak susreta

Pred oko 650 gledatelja završio je prvi susret finala Kupa između domaćeg Poleta i Međimurca. Unatoč podosta prilika u drugom dijelu susret je završio bez golova.

U prvom poluvremenu nije bilo nekih izrazitih prilika, domaći su imali posjed, a gosti su prijetili preko protunapada. U 4. minuti domaći su tražili kazneni udarac, no sudac Dumančić ostao je nijem. Jednu priliku propustio je Barat udarcem glavom no pogodio je ravno u Šafarića.

U nastavku i dalje dominacija Poleta, no današnji junak , vratar Međimurca, Dean Šafarić bio je nesavladiv. U tri navrata odlično je reagirao kada su prijetili Patafta, Mesarić i Perčić i ukrotio njihove udarce te sačuvao mrežu netaknutom.

Gledatelji su ipak vidjeli gol u mreži gostiju, no on je na intervenciju pomoćnog suca poništen zbog zaleđa. U sudačkoj nadoknadi dosuđeno je zaleđe i gostima, trener Međimurca protestira i biva kažnjen žutim kartonom.

– Sudac nesiguran i imao nekoliko loših procjena kod donošenja tehničkih mjera i propusti kod disciplinskih mjera na štetu obiju ekipa. Domaćin tražio igranje rukom u kaznenom prostoru u 4.minuti. U 81.minuti poništen pogodak gostima zbog zaleđa, smatram opravdano. U 90.minuti prvi pomoćni signalizira zaleđe sa zadrškom pa su gosti prigovarali. Mislim da je odluka ispravna, viđenje je utakmice delegata utakmice Dragutina Vuka.

Uzvrat u Dunjkovec/Pretetincu slijedi za tjedan dana.

 

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE