13.3 C

KUP: Centrometal i Graničar (K) iznenadili u gostima, u polufinalu i Dinamo (D) te Međimurec

U polufinale Kupa plasirali su se Dinamo (D), Graničar (K), Centrometal i Međimurec.

Iako su od 9. minute igrali bez isključenog Novaka igrači Centrometala u gostima kod Bratstva u Savskoj Vesi golovima Meseca u 51. i Meglića u 58. minuti prošli su dalje. Bratstvo je uspjelo samo smanjiti golom Horvata u 62. minuti na 1:2.

Drugi gost koji je prošao u polufinalu je odlična ekipa Graničara(K) koja je s 0:2 bila bolja od svog domaćina BSK-a u Belici. Kotoripčane su dalje doveli Nađ u 38. i Brčić u 55. minuti.

U Dunjkovec-Pretetincu domaći Međimurec preokretom je prošao dalje. Gosti iz Cirkovljana poveli su golom Takacsa u 57. minuti, da bi prekaljeni as Bojan Vrućina s dva pogotka u 70. i 80. minuti odveo svoju ekipu u polufinale.

Favorizirani Dinamo je u Domašincu dočekao štrigovsku Slogu bez najboljeg igrača Čepe Krznara. Dinamo je poveo golovima Malenovića u 54. i 58. minuti, da bi Ferlin smanjio na 2:1. Konačnih 3:1 postavio je Filip Novak u 88. minuti.

Rezultati četvrtfinala Kupa MNS:

Bratstvo (SV) – Centrometal 1:2, BSK – Graničar (K) 0:2, Međimurec – Naprijed 2:1, Dinamo (D) – Sloga (Š) 3:1