6.9 C

Hattrick Šimčića za visoku pobjedu Međimurja u Mađarskoj

Nakon prošlotjedne utakmice protiv Jaruna bez golova, u petom kontrolnom susretu izabranici Damira Lepena bili su izuzetno efikasni. Na gostovanju kod tradicionalnog protivnika, mađarskog trećeligaša Heviza, pet puta su zatresli mrežu domaćina. Međimurje je povelo u 34. minuti golom Ikića, a šest minuta kasnije volejem Ivančića s dvadesetak metara vodstvo je povećano.

Na 3:0 povećava Šimičić nakon prekrasne akcije po desnoj strani na dodavanje Ikića. U drugom dijelu na novom terenu s umjetnom travom još dva gola najboljeg strijelca Međimurja. Prvo u 51. minuti iz kaznenog udarca nakon prekršaja na Ivančiću Šimičić zabija na 4:0, a za konačnih i visokih 5:0 pogađa u 66. minuti.

Slijedeću kontrolnu utakmicu Međimurje igra naredni petak protiv drugoligaša Rudeša.