13.9 C

Igračice ŽOK Kaštel Pribislavec pobjedom stigle do trećeg mjesta i medalje

U dvorani OŠ Belica 2. svibnja, pred oko 40 gledatelja, odigrani je susret 9. kola u 2A odbojkaškoj ligi Centar, za mjesta od prvog do četvrtog.

Domaće igračice ŽOK Kaštel Pribislavec u zadnjoj utakmici lige s rezultatom 3:2 pobijedile su OK Petrinja.

Cijeli susret protekao je u izjednačenoj igri obje ekipe, ali sretnije Kaštelanke osvojile su peti set 15:6 i pobjedu 3:2.

Iako je krenulo odlično za Kaštelanke i dobivena dva prva seta s 25:20 i 30:28, ekipa OK Petrinje borbenošću osvajaju sljedeća dva seta 25:21 i 25:23. Peti set Kaštelanke su otvorile s odličnim servisima i sigurno osvojile peti set s 15:6.

Susret je protekao u podršci navijača ŽOK Kaštela te velika zahvala navijačima, igračicama i trenerima za osvajanje trećeg mjesta u 2A nacionalnoj odbojkaškoj ligi Centar u sezoni 2016-2017. Tom prigodom je Jadranko Kirić, tajnik Međimurskog odbojkaškog saveza, podijelio medalje i pehar.

Ekipa ŽOK Kaštel u sastavu: Mailinda Vnuk, Mateja Knezić, Inka Varga, Dina Sabol, Ria Horvat, Tija Budiša, Mirna Kamenić, Diana Petran, Leda Peršak, Iva Bulović, Elena Kosir
Trener: Marko Obadić