Golčina Leonarda Vuka na splitskom Poljudu

Čakovečki nogometaš zabio je splitskom Hajduku.

“Generalku” pred početak prvenstva Hajduk je danas igrao na Poljudu protiv Varaždina kojemu je ova prva utakmica na morskim zimskim pripremama.

Nogometaši Varaždina odlično su parirali Splićanima i na poluvremenu su vodili 2:1. U drugom dijelu “Bili” su uspjeli preokrenuti rezultat i pobijedili su sa 4:2.

Najbolji potez prvog dijela pripada Međimurcu Leonardu Vuku koji je bio strijelac izjednačujućeg pogotka. Vuk je primio loptu u kaznenom prostoru, pucao, a njegova lopta završila je iza Kalinićevih leđa.

Pogledajte Vukovu golčinu!

Poveo je Hajduk preko Marina Ljubičića u 8. minuti. Zatim je Vuk u 16. minuti zabio za 1:1, a vodstvo Varaždinu donio je Šego 27. minuti. U drugom dijelu strijelci za Hajduk bili su Livaja, Kačaniklić i Mlakar.

Od 79. minute za Varaždin je igrao Niko Domjanić.