11.7 C

U dvorani OŠ Belica 02.03..2019. u 13.00 sati odigrana je utakmica 14 kola 3. nacionalne odbojkaške lige sjever-skupina B između ŽOK Kaštel Pribislavec III i OK Lepoglava II.

Ekipa ŽOK Kaštel III u sastavu:

Lucija Nađ,Lorena Balog,Hana Prstec,Nika Kamenić,Katarina Fumić,Žana Vuković, Laptoš Hana,Anja Đuranić,Nika Capan,Doris Bel,Patricija Novak

Trener:Darina Novaković

Ekipa OK Lepoglava II u sastavu:

Kučej Ema,Geček Nika,Borlinić Petra,Zver Lucija,Gal Mia, Belčić Mihaela, Dubovečak Rea,Kušter Eni,Borlinić Maja,Rocek Lucija

Najmlađe Kaštelnake u 3  NOL ligi sjever skupina-B  pobijedile su OK Lepoglava II s 3:1. Prvi set  Kaštelanke su odigrale sigurno, nisu griješile i osvojile set s 25:22.

Drugi set počeo je vodstvom 12:6 i 17:10 i sigurno privode set kraju i pobjeđuju sa 25:19Treći set Kaštelanke igraju lošije i uz nekoliko grešaka na kraju seta gostujuće igračice osvajaju set sa 25:20. Četvrti set donio je izjednačenu igru obje ekipe, vodile su gostujuće igračice 17:15. Kaštelanke preokreću i pobjeđuju s 25:21, i ukupnim rezultatom 3:1.

Poslije 7 odigrana susreta mlade Kaštelanke ostvarile su šest pobjeda i jedan poraz i nalaze se na drugom mjestu skupine. Sljedeći susret  ŽOK Kaštel III odigrat će s ekipom OK Ludbreg 2 sljedeći vikend.

U dvorani OŠ Belica  02.03..2019. u 15.00 sati odigrana je utakmica 14 kola 3. nacionalne odbojkaške lige sjever-skupina A između ŽOK Kaštel Pribislavec II i OK Lepoglava.

Ekipa ŽOK Kaštel II u sastavu:

Pokrivač Anja,Ria Horvat, Jelenić Azra,Peršak Leda Kanižaj Melani,Frančić Laura,Kamenić Mirna,Tija Budiša,Rita Mesarić,Iva Bulovic

Trener:Marko Obadić

Ekipa OK Lepoglava u sastavu:

Bajsić Živa,Špac Dunja,Picek L.,Šantalab I.,Geček Nika,Zver Lucija,Pašalić Marija,Makar Lana,Ribić Mia,Ribić Sara,

Četnaesto  kolo donijelo je neočekivani poraz Kaštelanki u 3 NOL ligi sjever skupina-A. Izjednačeni cijeli susret obje ekipe u prva dva seta gdje su gostujuće igračice iskoristile puno grešaka Kaštelanki i završnici seta bile koncetriranije po osvojile setove s 27:25 i 25:22. Treći set kod rezultata 12:12 Kaštelanke posustaju a gostujuće igračice bez većih problema osvajaju s 25 :18 i odnose sva tri boda u Lepoglavu

Poslije četrnaest kola Kaštelanke imaju deset pobjeda i tri poraza i nalaze se na trećem mjestu skupine A. U petnaestom kolu ŽOK Kaštel II gostuje kod OK Ludbreg sljedeći vikend.