13.8 C

NK Sloga organizirala je 14. malonogometni turnir u dvorani OŠ Štrigova u kojem su pobjedu odnijeli CB Baza Jurovec u kategoriji seniora te AP Dejan Jerebić u kategoriji veterani.

U kategoriji seniora natjecalo se ukupno 10 ekipa, a finale su izborile ekipe Jack bar i CB Baza Jurovec koji je odnio pobjedu. Treće mjesto izborila je ekipa Vino Ferlin NG Inox United, a četvrto mjesto Robadje Valbog Jupi.

U kategoriji veterana slavila je ekipa iz susjedne Slovenije AP Dejan Jerebić, koja je pobijedila ekipu Galerija Sjever. Ekipa Kult Štrigova osigurala je treće mjesto, a četvrto mjesto Dečki z brega. U kategoriji veterani natjecalo se 6 ekipa.

Nikola Ferlin bio je proglašen igračem turnira. Najbolji golman bio je Patrik Novak.

Nikola Ferlin
Patrik Novak

Priznanja i nagrade ekipama je uručio štrigovski načelnik Stanislav Rebernik i predsjednik NK Sloge Štrigova Boris Novak koji je sa svojim suradnicima dobro organizirao turnir na kojem su tribine bile ispunjene svakodnevno.