Druga ekipa Zrinskica pobjedila u Virovitici, sutra s Pitomačom

Jučer (petak) kasno navečer, druga ekipa Zrinskica gostovala je u Virovitici gdje je u zaostaloj utakmici 16. kola upisala pobjedu protiv domaće ekipe “1234 Virovitica” 37:40.
Naša ekipa je odlično otvorila utakmicu i kontrolirala rezultat od samog početka. Na poluvremenu je semafor pokazivao plus devet za Zrinski 2 (15:24).
Kada su svi mislili da je utakmica već riješena kada je u 42. minuti semafor pokazivao plus osam (22:30), kratka klupa uzima svoj danak i domaćin je četiri minute prije kraja na minus jedan (36:37). Trener Hozjak je uspio još malo prodrmati umornu ekipu i sačuvati dva boda koja su prije svega važna za samopouzdanje ekipe.
Najefikasnija je bila Nina Siročić sa čak 15 pogodaka, dok je Viktorija Rebernik isto bila dvocifrena sa 11 zgoditaka.
Nema puno vremena za odmor, jer već sutra ih čeka nova utakmica redovnog kola protiv Pitomače.
Susret s Pitomačom koju mogu prestići u slučaju pobjede na rasporedu je u nedjelju 16. travnja u dvorani Aton s početkom u 13:00.