Biskupski ordinarijat objavio je raspored podjele sakramenta Svete potvrde za 2020. godinu.
Iz Biskupskog ordinarijata napominju kako je raspored podjele sakramenta krizme u Varaždinskoj biskupiji usuglašen sa župnicima, ali ostaje okvirnog karaktera i da su uvijek moguće izvanredne promjene termina za koje Varaždinska biskupija nije odgovorna, stoga je potrebno o tome voditi računa.
RASPORED PODJELE SAKRAMENTA SVETE POTVRDE U 2020. GODINI
PETAK, 17. TRAVNJA
POPODNE:
CENTAR TOMISLAV ŠPOLJAR – VARAŽDIN, KATEDRALA, 18 SATI
SUBOTA, 18. TRAVNJA
UJUTRO:
HLEBINE, 9.30 SATI
KOPRIVNIČKI IVANEC, 10 SATI
NEDELIŠĆE, 10 SATI
DONJA VOĆA, 10.30
SIGETEC, 11 SATI
POPODNE:
SVETI JURAJ U TRNJU, 17 SATI
VELIKI BUKOVEC, 18 SATI
NEDJELJA, 19. TRAVNJA
UJUTRO:
ŽDALA, 9 SATI
GOLA, 11 SATI
MAČKOVEC, 11 SATI
SUBOTA, 25. TRAVNJA
UJUTRO:
KAMENICA, 10 SATI
KOPRIVNIČKI BREGI, 10 SATI
MAĐAREVO, 10 SATI
SV. VID – VARAŽDIN (II. OSNOVNA ŠKOLA), 11 SATI
BIŠKUPEC, 11 SATI
POPODNE:
PRELOG, 17 SATI
PRIBISLAVEC, 18 SATI
NEDJELJA, 26. TRAVNJA
UJUTRO:
LEPOGLAVA, 10 SATI
ŠENKOVEC, 11 SATI
DRNJE, 11 SATI
STARIGRAD – KOPRIVNICA, 11 SATI
REMETINEC, 11 SATI
PETAK, 1. SVIBNJA
UJUTRO:
PITOMAČA, 11 SATI
SVETI JURAJ NA BREGU, 11 SATI
SUBOTA, 2. SVIBNJA
UJUTRO:
KLENOVNIK, 10 SATI
SV. ANTUN – KOPRIVNICA, 10 SATI
ĐURĐEVAC, 11 SATI
MARUŠEVEC, 11 SATI
OŠTRICE, 11 SATI
POPODNE:
LEGRAD, 16 SATI
IVANOVEC, 17 SATI
KRIŽOVLJAN, 17 SATI
DRAŠKOVEC, 17 SATI
ĐELEKOVEC, 18 SATI
NEDJELJA, 3. SVIBNJA
UJUTRO:
MOČILE – KOPRIVNICA, 10 SATI
SV. FABIJAN I SEBASTIJAN – VARAŽDIN, 10 SATI
SV. NIKOLA – ČAKOVEC, 10.30 SATI
MOLVE, 11 SATI
VRATIŠINEC, 11 SATI
KNEGINEC, 11 SATI
SUBOTA, 9. SVIBNJA
UJUTRO:
SV. VID – VARAŽDIN (VI. OSNOVNA ŠKOLA), 11 SATI
SV. ANTUN – ČAKOVEC, 11 SATI
SVETI ĐURĐ – 11 SATI
ŠTRIGOVA, 11 SATI
NOVI MAROF, 11 SATI
POPODNE:
KOTORIBA, 17 SATI
MURSKO SREDIŠĆE, 17 SATI
SRAČINEC, 18 SATI
NEDJELJA, 10. SVIBNJA
UJUTRO:
FERDINANDOVAC, 10 SATI
SVIBOVEC, 11 SATI
SVETA MARIJA, 11 SATI
TRNOVEC, 11 SATI
VINICA, 11 SATI
SRIJEDA, 13. SVIBNJA
UJUTRO:
PODRAVSKE SESVETE, 11 SATI
SUBOTA, 16. SVIBNJA
UJUTRO:
BUDROVAC, 10 SATI
SV. NIKOLA – KOPRIVNICA, 10 SATI
SELNICA, 11 SATI
VIDOVEC, 11 SATI
KALINOVAC, 11.30 SATI
POPODNE:
BEDNJA, 17 SATI
GORIČAN, 17 SATI
JALŽABET, 18 SATI
NEDJELJA, 17. SVIBNJA
UJUTRO:
NATKRIŽOVLJAN, 11 SATI
SV. LEOPOLD – KOPRIVNICA, 11 SATI
MACINEC, 11 SATI
VARAŽDINSKE TOPLICE, 11 SATI
MIHOLJANEC, 11 SATI
SUBOTA, 23. SVIBNJA
UJUTRO
VIŠNJICA, 10 SATI
IVANEC, 10 SATI
MALA SUBOTICA, 10 SATI
VIRJE, 10 SATI
KUĆAN MAROF, 10.30 SATI
NOVO VIRJE, 11 SATI
POPODNE:
REKA, 17 SATI
SVETI ILIJA, 18 SATI
KLOŠTAR PODRAVSKI, 18 SATI
NEDJELJA, 24. SVIBNJA
UJUTRO:
DONJI VIDOVEC, 9 SATI
RASINJA, 10 SATI
SV. JOSIP – VARAŽDIN, 10.30 SATI
DONJA DUBRAVA, 11 SATI
OREHOVICA, 11 SATI
BARTOLOVEC, 11 SATI
SUBOTA, 30. SVIBNJA
UJUTRO:
BLAŽENI ALOJZIJE – KOPRIVNICA, 10 SATI
PODTUREN, 10 SATI
STRAHONINEC, 10.30 SATI
PETRIJANEC, 10.30 SATI
POPODNE:
SVETI MARTIN NA MURI, 16 SATI
BELICA, 17 SATI
NOVIGRAD PODRAVSKI, 17 SATI
NEDJELJA, 31. SVIBNJA – DUHOVI
UJUTRO:
SV. NIKOLA – VARAŽDIN, KATEDRALA, 11 SATI
SUBOTA, 6. LIPNJA
UJUTRO:
DEKANOVEC, 10 SATI
LJUBEŠĆICA, 11 SATI
POPODNE:
MARTIJANEC, 18 SATI
NEDJELJA, 7. LIPNJA
UJUTRO:
MARGEČAN, 11 SATI
BELETINEC, 11 SATI
SUBOTA, 13. LIPNJA
UJUTRO:
GORNJI MIHALJEVEC, 10.30 SATI
NEDJELJA, 14. LIPNJA
UJUTRO:
LUDBREG, 10 SATI
DONJI MOSTI, 11 SATI