4.5 C

Domaće slavlje Nedelišća

Na početku utakmice odbojkašice Nedelišće previše su griješile na servisu i prijemu i to je gošće iz Zagreba držalo u rezultatskoj neizvjesnosti. Nakon 10:10 domaće igračice kreću ozbiljnije i prednost brzo raste. Set završava 25:15.

Početkom drugog seta Vnuk i Treska odlično serviraju i Nedelišćanke vode 15:1. Velika dominacija u svim segmentima igre, set završava 25:10. Početkom trećeg seta neozbiljnost domaće ekipe rezultira sa 1:6 na semaforu. Brzo su to Međimurje okrenule, povele već 7:6, sredinom seta otišle na plus šest i bez ikakvih problema dobile i taj set sa 25:21.

Svih jedanaest domaćih igračica nastupilo je u ovom susretu. Nedelišće se sa skorom 5-4 nalazi na petom mjestu na tablici. U slijedećem kolu gostuje kod mlade ekipe zagrebačke Mladosti koja do sada ima tri pobjede.

Nedelišće: Vnuk, Cmrečnjak, Iva, Ana i Sanda Novak, Treska, Baksa, Herman, Hajdinjak, Vrhar, Horvat (trener Kirić)