Darko Horvat na nedjeljnim unutarstraničkim izborima opet kandidat za predsjednika međimurskog HDZ-a

Darko Horvat

U nedjelju 22. studenog članovi međimurskog HDZ-a izlaze na unutarstranačke izbore. Darko Horvat jedini je kandidat sa 171 potpisom potpore prikupljenih u postupku kandidiature za predsjednika.za potpredsjednike ŽO HDZ-a. Biraju se i četiri potpredsjenika. Potporu su dobila čeitri kandidata Ljubomir Kolarek s 163 potpisa, Dražen Srpak sa 147 potpisa, Vjeran Vrbanec s 143 potpisa i Tomislav Marković sa 119 potpisa.

U nedjelju su jednako tako i izbori za predsjednike i potpredsjednike općiniskih i gradskih oprganizacija. U nastavku donosimo popis kandidata za predsjednike i potpredsjednike gradskih i općinskih organizacija u kojima djeluju organizacije HDZ-a.

Čakovec

Kandidat za predsjednika GO HDZ-a Čakovec je :Tomislav Marković, a za  potpredsjednike : Nenad Mekovec, Nikola Pervan  i Vjeran Vrbanec.

Prelog 

Kandidat za predsjednika GO HDZ-a Prelog je: Ljubo Kolarek, a za potpredsjednike: Damir Dominić, Nino Marđetko i Đuro Ujlaki.

Mursko Središće

Kandidat za predsjednika je Dražen Srpak, a za potpredsjednike : Kristijan Antolović, DrgutinStojko i Miljenko Zobić.

Belica

Kandidat za predsjednika je Robert Kovačec, a za potpredsjednika Emanuel Horvat i Antonio Kovačić.

Dekanovec

Kandidat za predsjednika je Ivan Hajdarović, a za potpredsjednike Ljubica Đurkin i Ana Jankaš

Domašinec

Za predsjednika Augustin Jesenović, a za potpredsjednike Siniša Pintar i Ivica Bister.

Donja Dubrava

Za predsjednika Antun Detelj, a za potpredsjednike Drago Mikulan i Zlatko Haramija.

Donji Kraljevec

Za predsjednika Mladen Taradi, a za potpredsjednike Kristijan Baranašić i Ivan Borović.

Donji Vidovec

Za predsjednika Vladimir Kučati, a za za potpredsjednike Ljiljana Artner Matulan i Marija Pokolić

Goričan

Za predsjednika Emanuel Sinković, a za potpredsjednike Franjo Šavora i Stjepan Horvat.

Kotoriba

Za predsjednika Ivan Kos, a za potpredsjednika Snježana Matoš i Zoran Radmanić.

Mala Subotica

Za predsjednika Mladen Križaić, a za potpredsjednike Franjo Janković i Kristijan Marčec.

Nedelišće

Za predsjednika Ivan Klekar, a za potpredsjednika Matija Žugec i Tanja Štampar

Podturen

Za predsjednika Perica Hajdarović, a za potpredsjednike Mladen Božić i Petra Jambrošić.

Pribislavec

Za predsjednika  Zoran Tomašić, a za potpredsjednike Dragutin Vidović i Dragutin Žunić.

Selnica

Za predsjedniak Ervin Vičević, a za potpredsjednika Nikola Hren u Robert Vargazon.

Šenkovec

Za predsjednika Jurica Koštarić, a za potpredsjednika Juraj Gregur i Renato Varga.

Strahoninec

Za predsjednika Vladimir Lepen, a za potpredsjednike Andreja Belina i Tomica Lepen.

Štrigova

Za predsjednika Stanislav Kerman i Filip Tkalčec, a za potpredsjednike Robert Horvat i Benjamin Štampar.

Sveti Juraj na Bregu

Za predsjednika Damir Kovačić, a za potpredsjednika Miljenko Bakač i Božidar Balog.

Sveti Martin na Muri

Za predsjednika Krunoslav Colar, a za potpredsjednike Damir Srša i Petra Oletić.

Ostavi komentar