6.1 C

Centrometal uvjerljiv protiv Gorice

U utakmici protiv posljednjeplasirane momčadi lige Centrometal je došao do maksimalne pobjede.

Počeli su Međimurci dosta rezervirano. Previše grešaka u napadu i servisu i Gorica je stalno bila u prednosti. U nekoliko navrata Centrometal je poravnao ali opet bi gosti bili potom u vodstvu. Kad je semafor pokazivao 17:20 već je to bilo jako ozbiljno. Tada na servis dolazi Mišura. Ubacuje servise a gosti više nemaju opcija u napadu. Sa pet uzastopnih poena Centrometal preokreće set i na kraju ga dobiva sa sigurnih 25:22.

I drugi set su gosti iz Gorice vodili do 7:6. Nakon toga domaći igraju bolje, prednost se stalno povećava i sa uvjerljivih 25:18 osvajaju i drugi set.

Tek u trećem setu Međimurci vode od početka do kraja i sa 25:20 završavaju utakmicu. Gosti cijeli susret nisu imali nikakav odgovor na napad kroz sredinu Šućura i Zelenike.

Od ostalih valja izdvojiti standardno dobar nastup Mišure. Jednostavo presudila je razlika u kvaliteti ovih dviju momčadi.

Sada odbojkašima Centrometala slijede dvije utakmice protiv Ribole Kaštele. Prvo u subotu gostuju u Kaštelama u prvenstvu, a u srijedu nakon toga u Atonu igraju utakmicu četvrt-finala Kupa Hrvatske.