8.4 C
Utorak, 23 travnja, 2024

Centrometal poražen u Osijeku

Centrometal je u subotu u sklopu Superlige gostovao u Osijreku kod drugoplasirane Murse.

Domaći do sada imaju samo jedan poraz u prvenstvu, onaj protiv Mladosti u Zagrebu. Vrlo dobra momčad pojačana sa par stranaca. Centrometal je poražen sa 3:0 ali je odigrao vrlo dobru utakmicu i većinu vremena igrao ravnopravno.

U prvom setu Međimurci su vodili do 8:7. Nakon toga Mursa je stekla prednost od par poena koju je održavala do konačnih 25:20.

U drugom setu poravnato kod 10:10. Potom se Mursa opet malo odvojila. Gosti se nisu predavali i došli su na minus jedan kod 23:24. No Matoković je prošao u napadu i sa 25:23 i taj set ide Mursi.

Treći set opet vodi Centrometal do 7:6. Mursa okreće na 11:9. Od tada pa narednih 20 poena niti jedna momčad nije osvojila poen na svom servisu što je dokaz da se igralo vrlo kvalitetno u napadu.Stalno su Međimurci dolazili na minus jedan ali nikako da izjednače. Tako je do 20:19. Potom lošiji prijem gostiju i završava 25:19.

Kolo do kraja polusezone Centrometal je na omjeru 6-4. U posljednjem kolu Centrometal će kod kuće igrati protiv desetoplasiranog Zadra. Utakmica se igra u Štrigovi u subotu od 18 sati.