15 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Bušnja postigao drugi pogodak na pripremama

Nogometaši Rijeke poraženi su od Kopera 1:2 u posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak sezone.

Međimurski vezni igrač zaigrao je u početnom sastavu, a do pogotka je stigao u 11. minuti. Veznjak Rijeke Sellahi na centru je iščeprkao loptu i sjajnim okomitim dodavanjem izbacio Bušnju koji se sjurio prema golu i poentirao – 1:0.

Koper je izjednačio u 65. minuti. Jednu brzu akciju slovenski sastav okončao je ubačajem s lijeve strane, Kotnik je stigao iz drugog plana i poentirao – 1:1.

Koper je poveo u 85. minuti. Jašaragić je krenuo u kontru, obrana Rijeke se povlačila, a nogometaš Kopera iskoristio situaciju, stigao pred kazneni prostor i preciznim udarcem matirao Labrovića – 1:2.

Do kraja susreta pogodaka nije bilo te je Rijeka upisala poraz pred početak prvenstva.

Bušnja je ove pripreme odradio vrlo dobro, a zaključio ih je s dva pogotka.