6.1 C

Bušnja i Vizinger obilježili susret hrvatskog i austrijskog prvoligaša

Nogometaši Rijeke pobijedili su Wolfsberger 3:1 u četvrtoj pripremnoj utakmici, a utakmici su obilježili međimurski nogometaši.

Rijeka je odigrala odličnu utakmicu koju je potvrdila trima pogocima i tako nastavila u odličnom ritmu pripreme pred novu sezonu.

Pri gol Rijeke stigao je u 16. minuti. Bušnja je presjekao jednu loptu, uslijedio je bijeg riječkog krila koji je u završnici odigrao za Murića koji je na svoj prepoznatljiv način pospremio loptu u mrežu – 0:1. Pred kraj poluvremena opet je Bušnja bio taj o kome se najviše pričalo. Murić je odigrao loptu za odličnog Brauta koji je ubacio, a Bušnja sjajnim potezom petom zatresao mrežu i okrunio sjajnih 45 minuta.

Na 2:1 u drugom dijelu smanjio je Dario Vizinger nakon ubačaja Dienga. Nakon primljenog pogotka Rijeka je preko Vuka, Ristovskog, Libera i Galešića stvorila nekoliko dobrih prilika, a do pgootka su stigli u 89. minuti preko Ristovskog.