18.9 C

Borna Lesjak strijelac za Varaždin na riječkoj Rujevici

Odigrano je 2. kolo juniorske Prve HNL, a od međimurskih nogometaša obilježio ga je Borna Lesjak u dresu Varaždina.

Varaždinci su nošeni uvjerljivom pobjedom u prvom kolu nad Bjelovarom otišli u goste kod vršnjaka iz Rijeke. Do vodstva su stigli već u 6. minuti kada nakon uigrane akcije iz kornera, premijerni pogodak u dresu Varaždina upisuje Borna Lesjak. Do kraja susreta obje momčadi imale su po nekoliko dobrih prilika, ali nažalost po Varaždince domaći su jednu realizirali i to u posljednjoj minuti susreta. Od međimurskih nogometaša nastupe na Rujevici upisali su Niko Domjanić, Toma Sabo, Karlo Lukman i već spomenuti Lesjak.

Slaven Belupo osvojio je bod u Dugopolju odigravši 1:1. U početnom sastavu za Koprivničance igrali su Dominik Štajerec i Emanuel Mađarić dok je u drugom dijelu u igru ušao Dominik Arambašić.