7 C

4 NL: Podjela bodova u derbiju Dinama(D) i Mladosti, Sloga se vraća s bodom iz Gojanca

U Domašincu Mladost iz Svete Marije nije uspjela sačuvati dva gola prednosti nad domaćim Dinamom. Mladost u vodstvo dovodi Nađ koji u prvom dijelu još jedanput trese domaću mrežu. Dinamo se probudio u nastavku i uspio izjednačiti golovima Krznara i Šegovića.
Sloga se vraća s gostovanja u Gojancu s bodom iako je dugo držala vodstvo golom brazilca Fabricia. Gosti su izjednačili deset minuta prije kraja iz sumnjivo dosuđenog jedanaesterca, a po riječima slogaša prethodno nije dosuđen čisti penal za Slogu. (md)

Rezultati 5. kola
Plitvica – Sloga 1:1, Dinamo(D) – Mladost(SM) 2:2 , Jalžabet – Bednja 1:2

jučer:
Omladinac – Međimurec 1:1, Dinamo(P) – Mladost Komet 3:1, Dubravka Zagorac – Nedelišće 6:0, Centrometal – Nedeljanec 1:3 , Ivančica – Zelengaj 5:1