7 C

3. HNL Sjever Poletu uvjerljiva pobjeda, Rudar pokleknuo kod lidera

U Svetom Martinu na Muri gosti iz Virja odolijevali su do 35. minute kada je Polet poveo golom Alena Hercega. Tri minute kasnije već je 2:0 golom Tomislava Medveda iz kaznenog udarca.

Svoj drugi gol na utakmici Medved je postigao u 68. minuti, a Josip Brezovec golom u 73. zaključio je utakmicu za konačnih 4:0. Ovom pobjedom Polet i dalje drži priključak s prvoplasiranom ekipom iz Ždralova koja je u ovom kolu ugostila našeg drugog predstavnika u ligi.

Rudar je protiv lidera Mladosti držao prvo poluvrijeme koje je završilo bez golova. U drugom dijelu domaći dolaze u vodstvo u 52. minuti, a u 79. minuti već je 3:0. Do kraja utakmice igrači Rudara golovima Šoltića i Mesarića uspjeli su smanjiti na konačnih 3:2.