Energična Hrvatska s četiri gola razlike pobijedila Norvešku

Ilustracija

Potpuno drugačija igra hrvatske rukometne reprezentacije danas protiv Norveške, nego na prošloj utakmici protiv Bjelorusije.

Hrvatska je srušila Norvešku rezultatom 32:28.

Radilo se o pokretnoj i brzoj Hrvatskoj. Obrana je bila malo problematična, ali Ivan Stevanović je obranio neke ključne lopte.

Hrvatska se nije puno uspjela odlijepiti na prvom poluvremenu, ali otišla je na poluvremenu s rezultatom 17:15 za naše dečke. Penal, za 15. gol, dosuđen je u 30. minutu.

U drugom dijelu puno pogreški, brza igra Norveške i nesmotrena isključenja Hrvata, ali uglavnom smo vodili 3-4 gola razlike.

Pred kraj ponovo odličan Stevanović pomaže pobjedi Hrvatske i to s četiri gola razlike.

Igrač utakmice je Manuel Štrlek, a on je svoju nagradu dao golmanu Stevanoviću.

Navijači u Areni Zagreb bili su fantastični i živjeli za svaki gol.

Sada je pred Hravatskom vječiti rival Francuska protiv koje repka igra 24. siječnja u 20:30 sati.