7.2 C
Utorak, 23 travnja, 2024

Rukometaši Čakovca vratili se u pobjednički ritam

Nakon tri uzastopna prvenstvena poraza i jedan u Kupu rukometaši Čakovca danas su obradovali svoje navijače sigurnom pobjedom protiv Novog Zagreba.

U Nedelišću u dvorani Aton praktički od prve minute nametnuli su ritam i u 15. minuti već imaju +7 (11:4). Do odlaska na odmor Čakovčani ne daju gostima da im se približe i drže taj razmak (19:13).

U nastavku skoro ista slika, jedino u dva navrata oko 47. minute rukometaši iz Zagreba dolaze na 3 razlike (25:22, 26:23). Do kraja utakmice rutiniranom igrom igrači trenera Borkovića dolaze do pobjede 36:30.

Nezaustavljiv je bio Matej Ćuk s 10 pogodaka, a odmah do njega i Marko Tkalec s 9 golova. Danas je pucački raspoložen bio i mladi Jura Egon Juranić sa 7 pogodaka.